co ještě nevíte

Když se v poslední době v aťasu ptám co mám dělat, tak nejčastější odpověď zní: starej se o web. Zní to blbě, ale znamená to zkontrolovat pravopisné chyby (který nám jdou dobře), dát věci do portfólia a nebo sem něco napsat, tak začnu tímto. Ode dneška nejsem otrokem zaměstnavatele nýbrž plným členem Flukeateliéru. Dlouho obávaného kroku jsem se odhodlala po 3,5 letech. Náš nový web se mi opravdu líbí více, než původní. To, co mi tu chybí, je malá, leč zajímavá informace – a to proč jsme tak pojmenovaný. Fluke stejně tak jako chance, nebo mercy znamená šťastná náhoda. Angličtináři nebuďte překvapení, nejspíš se to moc nepoužívá. Začalo to první knihou od Štěpána: FLUKE, scifi, kde hlavním hrdinou je stejnojmenný pes. Dále přišel čtyřnohý chlupáč (uhodnout jeho jméno nebude tak složité), který je i maskotem následně založeného ateliéru. Já mám ráda scifi, psy a ateliéry. Tohle se stalo v horizontu osmi let a zatím mě tyhle události baví, co příjde dál, se nechám překvapit…A dost už těch flukovinek. Jo a všeobecně na náhody nevěřím, i když to s oblibou říkám, když někoho potkám. Štěpán, po rychlém šmírnutí a přečtení prvních pár řádků už je dost zvědavý, co že si to tu smolím, tak ho to necháme přečíst.

4 Comments for : co ještě nevíte
 1. Odpovědět

  tak to jsem celá já, napsala jsem komentář a on zmizel. Údajně jsem napsala špatnou mail adresu. HMM. No napsala jsem asi tohle : FLUKE atelier bude brzy světoznámej a že držím palce v pěstích.

  • stepan
  • 5.9.2012
  Odpovědět

  slozil sem ti basnicku lucie:
  je to k smíchu nebo k pláči Lucie a internet to je jako obnažené prdel na bodláčí…

 2. Odpovědět

  Stepane,ty vole, něco pravdy holé, sdělils tady do éteru, že se na to nevy…u! Ale i to bodláčí se jednou otupí, ne? (jéžiš, to bude zase odpověď)

 3. Odpovědět

  Komentář

Napište koment